• RSS
  • Facebook
  • Twitter
28
May
Comments Off on Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
Comments
Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.